Co Robimy?

Transport drogowy

W ciągu istnienia firmy zdobyliśmy reputację rzetelnego oraz solidnego partnera, któremu można zaufać na każdym etapie całego procesu logistycznego. Posiadamy niezbędne narzędzia oraz doświadczenie, które pozwala nam na zaoferowanie usługi transportowej skrojonej i dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego zlecenia. Nasze środki transportu są do Państwa dyspozycji, a stała linia drobnicowa PL-IT-PL jest przykładem na kreatywne szukanie rozwiązań dopasowanych do oczekiwań klienta. Dysponujemy polisą OCP w wysokości 200,000EUR, a transport drogowy realizowany jest na trzech głównych płaszczyznach:

  • Transport całopojazdowy
  • Transport częściowy/doładunek
  • Transport samochodami o DMC > 3,5T

Automotive

Automotive jest jedną z najbardziej wymagających branż. Wiemy jak istotne dla naszych Klientów jest pewność dostawy oraz bieżąca informacja o położeniu ładunku. Pracujemy z dostawcami dla firm Automotive oraz producentami. Głównie są to transporty expressowe oraz doładunki. Wszystkie dostawy są realizowane w systemie just-in-time, a szybkość realizacji od momentu otrzymania zlecenia plasuje nas na wysokim miejscu. Jesteśmy w stanie podjąć zlecenie w ciągu dwóch godzin od jego otrzymania w większości miejsc w Europie.

Nie bez znaczenia jest fakt, iż do każdego zlecenia mają Państwo przydzielonego opiekuna od początku do zakończenia całego procesu.

Spedycja

Działania spedycyjne mają dwie główne płaszczyzny na jakich współpracujemy z naszymi klientami. Po pierwsze jest to wykwalifikowany personel, a po drugie szeroki wachlarz rzetelnych przewoźników. Jeżeli aktualnie nie jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia naszym środkiem transportu, wówczas korzystamy z naszych zweryfikowanych partnerów. Proces weryfikacji naszych kontrahentów oraz poleceń tworzy zamknięty, sprawdzony krąg, który jest gwarantem pełnego zaangażowania w cały proces spedycyjny.

Klienci są na bieżąco informowani o położeniu swojego ładunku na każdym etapie realizacji. Znalezienie odpowiedniego przewoźnika z wymaganym środkiem transportu oraz skompletowanie wszystkich wymaganych dokumentów po zakończeniu zlecenia, pozwala naszym Klientom na mniejsze zaangażowanie się w dany transport.

Korzystając z doświadczenia w branży oferujemy stawki dopasowane i zoptymalizowane do każdego zlecenia indywidualnie

Loppress

Loppress – usługa zaprojektowana dla Klientów ceniących szybkość dostaw oraz ciągłość linii produkcyjnych. Podwalinami do jej stworzenia była stała współpraca z branżą Automotive oraz Klientami ceniącymi sobie szybkość dostaw. Pracujemy na nowoczesnej flocie wyposażonej w nadajniki GPS lub stały kontakt telefoniczny z kierowcą.

Na każdym etapie realizacji zlecenia, Klient jest informowany o aktualnym statusie pojazdu oraz jego ładunku.